Antyki tylko Antyki tylko

Kontakt  

 antyki.info > O nas


Antyki.info - Wortal antykwaryczny        Ciągły rozwój technologiczny ma ogromny wpływ na otaczający świat, gospodarkę, politykę i wszystkie dziedziny życia człowieka. Podobnie jest z rozwojem technologii teleinformatycznych, które doprowadziły do powstania Internetu, zdobywającego w ogromnym tempie całe rzesze użytkowników. Korzystają oni z jego dobrodziejstw w życiu codziennym. Jako jedno z czołowych mediów, Internet stał się najszybszym ogólnodostępnym nośnikiem informacji.

        Internet i technologie teleinformatyczny usprawniają działalność człowieka w praktycznie każdej dziedzinie gospodarki, również na rynku antykwarycznym. Właśnie dlatego powstał wortal antykwaryczny - Antyki.info.

        Naszym podstawowym zadaniem jest dostarczanie informacji z rynku. Informacje pochodzić będą głównie z Internetu. Dlatego też zdarzać się będzie, iż na stronie nie będzie pełnych informacji tylko ich część opatrzona odnośnikiem do właściwej strony. Związane jest to z ustawą o prawie autorskim.

        Jak już wspomniane było na stronie głównej, wortal to nie tylko miejsce do pobierania informacji przez wszystkich zainteresowanych. Wortal to miejsce gdzie Ty będziesz mógł umieszczać swoje ogłoszenia kupna, sprzedaży czy zamiany i to całkowicie za darmo. To właśnie Ty jesteś osobą, która współtworzy zawartość wortalu.

        Jeżeli posiadasz własną stronę internetową poświęconą antykom, wówczas skontaktuj się z nami a umieścimy link do niej. Jeżeli nie posiadasz własnej strony, a pragniesz zaistnieć w Internecie, my pomożemy Tobie przy jej tworzeniu. Strona taka będzie w domenie antyki.info.

        Zespół Antyki.info


O nas  |   Kontakt  |   Reklama

Antyki.info - 2005-2008